perlatrans
wyjazdy i powroty
Wyjazdy i powroty
CODZIENNIE
zadzwoń do nas
+48 697 193 993
+48 605 308 104
napisz do nas
perlatrans@wp.pl
gg: 4145247

Busy do Niemiec – Gorzów Wielkopolski

Planują Państwo wypad na kilka dni do innego kraju? Być może warto zdecydować się na wyjazd do Niemiec? Z pewnością znaleźć tu można wiele ciekawych i wartych zobaczenia miejsc! Ponadto można wybrać się też na zakupy w dużo korzystniejszych cenach. Wielu podróżujących wybiera także Niemcy ze względu na możliwości zarobkowe i znajduje pracę dobrze płatną i dostosowaną do oczekiwań. Niezależnie od celu Państwa wyjazdu, nasi doświadczeni kierowcy dowiozą swoich pasażerów we wskazane miejsce. Oferujemy Państwu wygodne busy do Niemiec. Jesteśmy profesjonalną, firmą, która zajmuje się przewozem osób. Nasi klienci zamieszkujący m.in. Gorzów Wielkopolski mogą mieć pewność, że spędzą podróż w wygodnym busie wyposażonym w klimatyzację, ogrzewanie, komfortowe fotele, a także pojemne bagażniki. Dzięki temu nawet wielogodzinna podróż okaże się przyjemna i bezproblemowa!

Wyjazdy z Gorzowa

Nasza firma świadczy usługi z zakresu przewozu osób do innego kraju. Nasze pojazdy są w doskonałym stanie technicznym, dodatkowo przed każdym wyjazdem przechodzą niezbędne teksty. Dzięki temu nasi podróżujący mają pewność, że bezpiecznie dotrą w dane miejsce. Ponadto, kierowcy Perła Trans są profesjonalni i uprzejmi w kontakcie z podróżującymi. Warto dodać, że nasza firma posiada wszystkie niezbędne dokumenty, ubezpieczenia i przeglądy. Wyjeżdżamy z prawie 50 miejscowości w Polsce i docieramy do ponad 20 miast w Niemczech. Nasi pasażerowie wiedzą, że podróż busem do Niemiec z Gorzowa Wielkopolskiego jest wygodniejsza i tańsza od jazdy prywatnym samochodem osobowym.

Busy do Niemiec – Gorzów Wielkopolski

Wielu z naszych klientów jako cel swojej podróży wybiera różne miasta w Niemczech. Decydują o tym względy turystyczne bądź zarodkowe. Niewątpliwie Niemcy to kraj, który warto zobaczyć. Każde miasto ma swoją historię i ciekawe miejsca, które warto odwiedzić. Nasze busy do Niemiec wyjeżdżają codziennie. Oczywiście jest też możliwość ustalenia innego terminu. Jesteśmy elastyczni i z przyjemnością dopasujemy się do Państwa oczekiwań. Dokładamy wszelkich starań, aby wielogodzinna podróż była przyjemna, komfortowa i przede wszystkim bezpieczna. Zapraszamy do współpracy!

Nasze busy do Niemiec wyjeżdżają codziennie.

KONTAKT

0048 697 193 993

0048 605 308 104

mail: perlatrans@wp.pl

gg: 4145247

Perła trans

ul. Szczcieńska 5/73
64-965 OKONEK

Zadzwoń do nas

+48 697 193 993
+48 605 308 104

Napisz do nas

perlatrans@wp.pl
gg: 4145247

© 2018 Perła Trans . Wszelkie prawa zastrzeżone