WYJAZDY I POWROTY Wyjazdy i powroty
CODZIENNIE
Zadzwoń do nas +48 697 193 993
+48 605 308 104
Napisz do nas perlatrans@wp.pl
gg: 4145247

Busy do Holandii – Szczecin

Holandia to niewielkie państwo z rekordową liczbą rowerów i muzeów. 3 holenderskie symbole to sery, wiatraki i tulipany. Królestwo Niderlandów corocznie przyciąga wielu turystów. Nasza firma od wielu lat świadczy usługi przewozowe właśnie do Holandii. Nasi pasażerowie obierają ten kierunek ze względów turystycznych, inni zaś w celach zarodkowych. Bardzo szybko można tutaj bowiem znaleźć dobrze płatną pracę w sektorze rolnictwa czy na przykład ogrodnictwa.

Co jednak najważniejsze, z Perła Trans bezpiecznie, tanio i komfortowo mogą Państwo dojechać do dowolnej miejscowości i wybrać busy do Holandii z miasta Szczecin. Nasza firma to jeden z najlepszych przewoźników w regionie, a kierowcy to doświadczeni fachowcy, którzy dbają o komfort i bezpieczną podróż pasażerów. Mają na swoim koncie już tysiące przejechanych kilometrów. Nie tylko dobrze radzą sobie na drodze, ale są też mili i profesjonalni w kontakcie z pasażerami. Dokładamy wszelkich starań, aby klient Perła Trans był zadowolony w 100% z usługi.

photo

photo

Wyjazdy ze Szczecina. Korzystna oferta!

Mają Państwo ochotę oderwać się od swoich codziennych obowiązków? Jeśli tak, to weekendowy wyjazd do Holandii będzie strzałem w dziesiątkę. Ten kraj ma wiele do zaoferowania, dlatego jest to świetny pomysł na spędzenia aktywnego weekendu w gronie przyjaciół. Jesteśmy firmą, która oferuje przejazdy w te strony. Podróż z nami to sama przyjemność! Busy do Holandii ze Szczecina wyposażone są we wszystkie niezbędne rzeczy: klimatyzację, wygodne fotele, pojemne bagażniki i ogrzewanie. To wszystko sprawia, że nawet wielogodzinna podróż okazuje się niezwykle komfortowa. Nasze pojazdy przechodzą przeglądy techniczne i posiadają wszystkie wymagane prawem dokumenty.

Busy do Holandii – Szczecin

Gdzie najlepiej wybrać się w Holandii i jakie miejsca zwiedzać? Jako cel podróży można wybrać np. popularny Amsterdam. Co więcej, nie ograniczamy się do jednej miejscowości – dowieziemy Państwa na teren całej Holandii! Dla grup zorganizowanych opłata za przejazd ustalana jest indywidualnie. Busy do Holandii wyjeżdżają w poniedziałek, środę, piątek i niedzielę. Można jednak indywidualnie ustalić inny dzień wyjazdu. Mają Państwo dodatkowe pytania? Chętnie na nie odpowiemy i podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązań.

Busy do Holandii wyjeżdżają w każdą środę, piątek i w niedzielę.

KONTAKT

0048 697 193 993

0048 605 308 104

mail: perlatrans@wp.pl

gg: 4145247