perlatrans
wyjazdy i powroty
Wyjazdy i powroty
CODZIENNIE
zadzwoń do nas
+48 697 193 993
+48 605 308 104
napisz do nas
perlatrans@wp.pl
gg: 4145247

Busy do Holandii – Szczecin

Holandia to niewielkie państwo z rekordową liczbą rowerów i muzeów. 3 holenderskie symbole to sery, wiatraki i tulipany. Królestwo Niderlandów corocznie przyciąga wielu turystów. Nasza firma od wielu lat świadczy usługi przewozowe właśnie do Holandii. Nasi pasażerowie obierają ten kierunek ze względów turystycznych, inni zaś w celach zarodkowych. Bardzo szybko można tutaj bowiem znaleźć dobrze płatną pracę w sektorze rolnictwa czy na przykład ogrodnictwa.

Co jednak najważniejsze, z Perła Trans bezpiecznie, tanio i komfortowo mogą Państwo dojechać do dowolnej miejscowości i wybrać busy do Holandii z miasta Szczecin. Nasza firma to jeden z najlepszych przewoźników w regionie, a kierowcy to doświadczeni fachowcy, którzy dbają o komfort i bezpieczną podróż pasażerów. Mają na swoim koncie już tysiące przejechanych kilometrów. Nie tylko dobrze radzą sobie na drodze, ale są też mili i profesjonalni w kontakcie z pasażerami. Dokładamy wszelkich starań, aby klient Perła Trans był zadowolony w 100% z usługi.

Wyjazdy ze Szczecina. Korzystna oferta!

Mają Państwo ochotę oderwać się od swoich codziennych obowiązków? Jeśli tak, to weekendowy wyjazd do Holandii będzie strzałem w dziesiątkę. Ten kraj ma wiele do zaoferowania, dlatego jest to świetny pomysł na spędzenia aktywnego weekendu w gronie przyjaciół. Jesteśmy firmą, która oferuje przejazdy w te strony. Podróż z nami to sama przyjemność! Busy do Holandii ze Szczecina wyposażone są we wszystkie niezbędne rzeczy: klimatyzację, wygodne fotele, pojemne bagażniki i ogrzewanie. To wszystko sprawia, że nawet wielogodzinna podróż okazuje się niezwykle komfortowa. Nasze pojazdy przechodzą przeglądy techniczne i posiadają wszystkie wymagane prawem dokumenty.

Busy do Holandii – Szczecin

Gdzie najlepiej wybrać się w Holandii i jakie miejsca zwiedzać? Jako cel podróży można wybrać np. popularny Amsterdam. Co więcej, nie ograniczamy się do jednej miejscowości – dowieziemy Państwa na teren całej Holandii! Dla grup zorganizowanych opłata za przejazd ustalana jest indywidualnie. Busy do Holandii wyjeżdżają codziennie. Można jednak indywidualnie ustalić inny dzień wyjazdu. Mają Państwo dodatkowe pytania? Chętnie na nie odpowiemy i podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązań.

Busy do Holandii wyjeżdżają codziennie.

KONTAKT

0048 697 193 993

0048 605 308 104

mail: perlatrans@wp.pl

gg: 4145247

Perła trans

ul. Szczcieńska 5/73
64-965 OKONEK

Zadzwoń do nas

+48 697 193 993
+48 605 308 104

Napisz do nas

perlatrans@wp.pl
gg: 4145247

© 2018 Perła Trans . Wszelkie prawa zastrzeżone