perlatrans
wyjazdy i powroty
Wyjazdy i powroty
CODZIENNIE
zadzwoń do nas
+48 697 193 993
+48 605 308 104
napisz do nas
perlatrans@wp.pl
gg: 4145247

Busy do Holandii – Pomorskie

Holandia to kraj często wybieramy na weekendowe wypady. Można tutaj spędzić czas bardzo aktywnie: zwiedzając, odwiedzając lokalne restauracje, poznając zabytki. Kraj ten kojarzony jest głównie z wiatrakami, dużą dozą wolności, tulipanami czy też gondolami. Oczywiście to pierwsze skojarzenia, które przychodzą nam na myśl. W rzeczywistości jednak Holandia to dużo więcej. Niektórzy z naszych rodaków wybierają też to państwo ze względów stricte zarodkowych. W jaki sposób szybko i wygodnie dojechać do Holandii, jeżeli nie posiadamy własnego transportu? Odpowiedź jest prosta: busem!

Perła Trans od wielu lat świadczy usługi przewozowe do różnych krajów UE, w tym do Holandii. Nasze busy do Holandii to nowoczesna flota, regularnie poddawana przeglądom. Obsługujemy m.in. województwo pomorskie, ale nie tylko.

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Jeśli więc szukają Państwo szybkiego, taniego i komfortowego busa do Holandii, to świetnie Państwo trafili. Wyruszamy codziennie! Istnieje też możliwość ustalenia terminu, jednak w tej kwestii należy kontaktować się z nami już osobiście. Można to zrobić za pomocą formularza znajdującego się na stronie bądź też telefonicznie.

Wyjazdy z pomorskiego do Holandii – korzystne ceny!

Wciąż się doskonalimy i podnosimy nasze kwalifikacje. Wszystko po to, aby być firmą godną zaufania, która wie, jak zapewnić komfort i bezpieczeństwo podczas podróży swoim pasażerom. Z doświadczenia wiemy, że często wybieranym kierunkiem przez naszych klientów jest właśnie Holandia. Nie wszyscy chcą zdecydować się na podróż samolotem, nie wszyscy też posiadają własny samochód, którym mogą dojechać w ten region. Dzięki nam nawet wielogodzinna podróż do Holandii będzie przyjemna i wygodna. Nasi kierowcy przejechali już tysiące kilometrów, dlatego podróż z nimi to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu. Wszystkie busy wyposażone są w wygodne fotele, pojemne bagażniki, klimatyzację oraz ogrzewanie. Wyjeżdżają Państwo do pracy, na szkolenie, a może prywatnie? Niezależnie od celu – z Perła Trans zawsze jest najwygodniej!

Busy do Holandii – pomorskie

Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo naszych pasażerów. Pojazdy Perła Trans posiadają wszystkie wymagane prawem dokumenty i ubezpieczenia. Przed każdym wyjazdem wykonywane są przeglądy techniczne. Obsługujemy także podróż grup zorganizowanych, np. naszym busem Vivaro, mieszczącym nawet 9 osób. Zapraszamy do kontaktu klientów z województwa pomorskiego!

Busy do Holandii wyjeżdżają codziennie.

KONTAKT

0048 697 193 993

0048 605 308 104

mail: perlatrans@wp.pl

gg: 4145247

Perła trans

ul. Szczcieńska 5/73
64-965 OKONEK

Zadzwoń do nas

+48 697 193 993
+48 605 308 104

Napisz do nas

perlatrans@wp.pl
gg: 4145247

© 2018 Perła Trans . Wszelkie prawa zastrzeżone