perlatrans
wyjazdy i powroty
Wyjazdy i powroty
CODZIENNIE
zadzwoń do nas
+48 697 193 993
+48 605 308 104
napisz do nas
perlatrans@wp.pl
gg: 4145247

Busy do Holandii – Gorzów Wielkopolski

Holandia jest często wybieranym krajem w celach turystycznych, jak również zarobkowych. Na turystów czeka tam bowiem masa atrakcji, pięknych widoków i cennych zabytków. To świetny pomysł na wypad za granicę na parę dni w gronie przyjaciół.

Holandia jest też miejscem, gdzie można znaleźć dobrze płatną pracę, często dużo lepszą niż w kraju zamieszkania. Ta perspektywa przyciąga w te strony wielu naszych rodaków. Perła Trans zajmuje się przewozem osób do Holandii. Jesteśmy profesjonalistami, którzy już wiele lat działają w tej branży. Zależy nam przede wszystkim na bezpieczeństwie i zadowoleniu naszych klientów. Dokładamy więc wszystkich starań, aby Państwa podróż była wygodna i przyjemna. Nasi kierowcy są fachowcami, którzy przejechali już tysiące kilometrów. Ponadto, wszystkie nasze busy przechodzą regularne kontrole techniczne przed każdą podróżą. Dzięki temu, pasażerowie Perła Trans mogą czuć się bezpiecznie. Jesteśmy jednym z najlepszych przewoźników w regionie! Obsługujemy m.in. klientów zamieszkujących Gorzów Wielkopolski.

Wyjazdy z Gorzowa do Holandii

Od wielu lat działamy w sektorze przewozów międzynarodowych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, możemy zaoferować Państwu komfortowe warunki podróży. Z nami dojadą tam Państwo szybko, bezpiecznie i w komfortowych warunkach. Nasi kierowcy świetnie radzą sobie na drodze i mają bardzo dobry kontakt z pasażerami. Ponadto, busy Perła Trans wyposażone są we wszystkie niezbędne elementy: pojemne bagażniki, wygodne fotele, klimatyzację czy ogrzewanie. Dzięki temu, nawet podróż w upalne dni będzie prawdziwą przyjemnością. Jako firma przewozowa posiadamy wszystkie wymagane prawem dokumenty oraz ubezpieczenia. Wychodzimy bowiem z założenia, że bezpieczeństwo naszych pasażerów jest najważniejsze.

Busy do Holandii – Gorzów Wielkopolski

Busy do Holandii z Gorzowa Wielkopolskiego wyjeżdżają w każdą codziennie. Jeżeli interesuje Państwa inny dzień wyjazdu, również możemy zorganizować taki transport. W tym celu należy kontaktować się z nami na pomocą formularza dostępnego na stronie bądź telefonicznie. Nasi pracownicy udzielą szczegółowych informacji i przedstawią koszty podróży. Jeśli chodzi o grupy zorganizowane to zapłata za przejazd ustalana jest indywidualnie. Zaplanuj podróż busem do Holandii i dołącz do grona zadowolonych pasażerów Perła Trans!

Busy do Holandii wyjeżdżają codziennie.

KONTAKT

0048 697 193 993

0048 605 308 104

mail: perlatrans@wp.pl

gg: 4145247

Perła trans

ul. Szczcieńska 5/73
64-965 OKONEK

Zadzwoń do nas

+48 697 193 993
+48 605 308 104

Napisz do nas

perlatrans@wp.pl
gg: 4145247

© 2018 Perła Trans . Wszelkie prawa zastrzeżone