perlatrans
wyjazdy i powroty
Wyjazdy i powroty
CODZIENNIE
zadzwoń do nas
+48 697 193 993
+48 605 308 104
napisz do nas
perlatrans@wp.pl
gg: 4145247

Busy do Belgii – Gorzów Wielkopolski

Belgia to nie tylko Bruksela, Antwerpia, diamenty, czekolada, frytki i piwo. W tym kraju jest dużo więcej miejsc, które warto zobaczyć i dużo więcej rzeczy, których można posmakować. Można tutaj wybrać się na weekend i świetnie spędzić czas.

Najlepszym i najbardziej komfortowym środkiem transportu będzie bus. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która świadczy usługi z zakresu przewozu osób. Bardzo często wybieranym miejscem podróży naszych klientów jest właśnie Belgia. Zapewniamy wszystko, czego oczekują nasi pasażerowie, ponieważ to oni są u nas na pierwszym miejscu. Oferujemy Państwu busy do Belgii, które wyjeżdżają z miejscowości Gorzów Wielkopolski.

Dbamy o bezpieczną i przede wszystkim komfortową podróż. Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów, które wyposażone są między innymi w klimatyzację, ogrzewanie, wygodne fotele. Te wszystkie udogodnienia sprawiają, że nawet wielogodzinna podróż staje się przyjemna.

Wyjazdy z Gorzowa – komfortowo i wygodnie

Częstym kierunkiem naszych podróży jest właśnie Belgia. Mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego wybierają ten kraj ze względów turystycznych, jak i zarobkowych. Nasza firma oferuje wygodne przejazdy do tego miejsca. Posiadamy wszystkie wymagane prawem dokumenty, ubezpieczenia oraz uprawnienia. Ponadto, nasze samochody przechodzą przeglądy techniczne przed każdym wyjazdem, dlatego każdy pasażer Perła Trans może być spokojny o swoje bezpieczeństwo. Jeśli chodzi o kwestie praktyczne, to pasażerów odbieramy ze wskazanego wcześniej miejsca i dowozimy do wybranej miejscowości w Belgii. Jesteśmy przygotowani na przewóz zarówno pasażerów indywidualnych, jak i zorganizowanych grup, na przykład pracowniczych.

Busy do Belgii – Gorzów Wielkopolski

Z naszym kierowcą bezpiecznie dojedziesz do wybranego miasta w Belgii. Busy do Belgii wyjeżdżają codziennie. Oczywiście istnieje możliwość zamówienia przejazdu w inny dzień tygodnia. Jeśli chodzi o grupy zorganizowane, to zapłata za przejazd ustalana jest indywidualnie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy też pytań, zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji.

Nasze busy do Belgii wyjeżdżają codziennie.

KONTAKT

0048 697 193 993

0048 605 308 104

mail: perlatrans@wp.pl

gg: 4145247

Perła trans

ul. Szczcieńska 5/73
64-965 OKONEK

Zadzwoń do nas

+48 697 193 993
+48 605 308 104

Napisz do nas

perlatrans@wp.pl
gg: 4145247

© 2018 Perła Trans . Wszelkie prawa zastrzeżone